Dökme Kahveler
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
TRY
  • Shopping Cart

  • Alışveriş sepetiniz boş!

Dökme Kahveler

Dökme Kahveler

Ürünlerimiz kalitenin, lezzetin, onlarca yıllık deneyimin, sağlıklı ürünlerin ve hijyenin kombinasyonudur. Hızın, pratikliğin, kolaylığın, ekonomikliğin önem kazandığı günümüzde içecek ve yiyeceklerimizi kendi kendimize kolay ve hızla hazırlayabilmemiz bir ihtiyaçtır. Koza bu ihtiyaçlarınızla ilgili hizmet alabileceğiniz önemli bir markadır. Uzun sürelerde sıcak-soğuk içecekler, Türk kahvesi, Milkshake, Karlı-Buzlu Ürünler, Kahveler, Waffle, Pancake ve Crep gibi Fırıncılık Ürünleri hazırlamakla uğraşmanıza artık gerek yok. Tüm ürünlerimizin yapılışı oldukça kolay ve pratiktir. Genel anlamda ürünlerimize sadece su ekleyip hazır hale getirebilirsiniz. Tüm ürünlerimizin altında bulunan "Açıklama" kısmında yapılışlarla ilgili detaylı bilgiler verdik. İyi Alışverişler

İşin uzmanından... Koza dökme 3'ü 1 arada Fınd..
12,00TL
İşin uzmanından... Koza dökme 3'ü 1 arada Fındıklı Kahveyi, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Her paketi dikkatlice paketledik.   ..
12,00TL
İşin uzmanından... Koza dökme 3'ü 1 arada Kahve..
12,00TL
İşin uzmanından... Koza dökme 3'ü 1 arada Kahveyi, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Her paketi dikkatlice paketledik.      ..
12,00TL
İşin uzmanından... Koza dökme Gold Kahveyi,..
15,00TL
İşin uzmanından... Koza dökme Gold Kahveyi, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda paketledik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Ortak damak tadımızı göz önüne aldık ve kahvenin lezz..
15,00TL
İşin uzmanından... Koza dökme Kahve kremasını,..
10,50TL
İşin uzmanından... Koza dökme Kahve kremasını, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda paketledik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Her paketi dikkatlice paketledik.      &..
10,50TL
İşin uzmanından... Koza dökme Kapuçinoyu, el de..
8,00TL
İşin uzmanından... Koza dökme Kapuçinoyu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Her paketi dikkatlice paketledik.        &n..
8,00TL