Roma Dondurması
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
TRY
  • Shopping Cart

  • Alışveriş sepetiniz boş!

Roma Dondurması

Roma Dondurması

Ürünlerimiz kalitenin, lezzetin, onlarca yıllık deneyimin, sağlıklı ürünlerin ve hijyenin kombinasyonudur. Hızın, pratikliğin, kolaylığın, ekonomikliğin önem kazandığı günümüzde içecek ve yiyeceklerimizi kendi kendimize kolay ve hızla hazırlayabilmemiz bir ihtiyaçtır. Koza bu ihtiyaçlarınızla ilgili hizmet alabileceğiniz önemli bir markadır. Uzun sürelerde sıcak-soğuk içecekler, Türk kahvesi, Milkshake, Karlı-Buzlu Ürünler, Kahveler, Waffle, Pancake ve Crep gibi Fırıncılık Ürünleri hazırlamakla uğraşmanıza artık gerek yok. Tüm ürünlerimizin yapılışı oldukça kolay ve pratiktir. Genel anlamda ürünlerimize sadece su ekleyip hazır hale getirebilirsiniz. Tüm ürünlerimizin altında bulunan "Açıklama" kısmında yapılışlarla ilgili detaylı bilgiler verdik. İyi Alışverişler

İşin uzmanından... Koza Roma usulü Ahududul..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Ahududulu dondurma tozunu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Bu ürünümüz dondurma makinesinde, endü..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Antep Fi..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Antep Fistıklı dondurma tozunu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Bu ürünümüz dondurma makinesinde,..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Çikolat..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Çikolatalı dondurma tozunu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Bu ürünümüz dondurma makinesinde, end..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Çilekli..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Çilekli dondurma tozunu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Bu ürünümüz dondurma makinesinde, endüst..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Damla Sa..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Damla Sakızlı dondurma tozunu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Bu ürünümüz dondurma makinesinde, ..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Hindista..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Hindistan cevizli dondurma tozunu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Bu ürünümüz dondurma makinesin..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Karadutl..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Karadutlu dondurma tozunu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Bu ürünümüz dondurma makinesinde, endü..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Karamell..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Karamelli dondurma tozunu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Bu ürünümüz dondurma makinesinde, endü..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Kavunlu ..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Kavunlu dondurma tozunu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Bu ürünümüz dondurma makinesinde, endüst..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Kivili d..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Kivili dondurma tozunu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Bu ürünümüz dondurma makinesinde, endüstr..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Limonlu ..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Limonlu dondurma tozunu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Bu ürünümüz dondurma makinesinde, endüst..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Mangolu ..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Mangolu dondurma tozunu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Bu ürünümüz dondurma makinesinde, endüst..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Muzlu do..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Muzlu dondurma tozunu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Bu ürünümüz dondurma makinesinde, endüstri..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Narlı d..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Narlı dondurma tozunu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Bu ürünümüz dondurma makinesinde, endüstri..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Portakal..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Portakallı dondurma tozunu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Bu ürünümüz dondurma makinesinde, end..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Şeftali..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Şeftalili dondurma tozunu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Bu ürünümüz dondurma makinesinde, endü..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Tropikal..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Tropikal aromalı dondurma tozunu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Bu ürünümüz dondurma makinesind..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Vanilyal..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Vanilyalı dondurma tozunu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Bu ürünümüz dondurma makinesinde, endü..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Vişneli..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Vişneli dondurma tozunu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Bu ürünümüz dondurma makinesinde, endüst..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Yabanmer..
21,00TL
İşin uzmanından... Koza Roma usulü Yabanmersinli dondurma tozunu, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik.Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük. Bu ürünümüz dondurma makinesinde, ..
21,00TL