Fırıncılık Ürünleri
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
TRY
  • Shopping Cart

  • Alışveriş sepetiniz boş!

Fırıncılık Ürünleri

Fırıncılık Ürünleri

Ürünlerimiz kalitenin, lezzetin, onlarca yıllık deneyimin, sağlıklı ürünlerin ve hijyenin kombinasyonudur. Hızın, pratikliğin, kolaylığın, ekonomikliğin önem kazandığı günümüzde içecek ve yiyeceklerimizi kendi kendimize kolay ve hızla hazırlayabilmemiz bir ihtiyaçtır. Koza bu ihtiyaçlarınızla ilgili hizmet alabileceğiniz önemli bir markadır. Uzun sürelerde sıcak-soğuk içecekler, Türk kahvesi, Milkshake, Karlı-Buzlu Ürünler, Kahveler, Waffle, Pancake ve Crep gibi Fırıncılık Ürünleri hazırlamakla uğraşmanıza artık gerek yok. Tüm ürünlerimizin yapılışı oldukça kolay ve pratiktir. Genel anlamda ürünlerimize sadece su ekleyip hazır hale getirebilirsiniz. Tüm ürünlerimizin altında bulunan "Açıklama" kısmında yapılışlarla ilgili detaylı bilgiler verdik. İyi Alışverişler

Available Options

New!
İşin mucidi ve uzmanından... Koza'dan y..
16,00TL
İşin mucidi ve uzmanından... Koza'dan yine bir ilk! Koza krep tozu ile krep yapmak için tariflere, tariflerin kıvamını tutturmaya, çeşit çeşit malzemeler bulmaya, ustalık gerekmesine gerek yok! Her pakette standart lezzeti yakalamak artık çok kolay ve ekonomik! Ekstra süt ka..
16,00TL

Available Options

New!
İşin mucidi ve uzmanından... Koza'dan y..
16,00TL
İşin mucidi ve uzmanından... Koza'dan yine bir ilk! Koza pancake tozu ile pancake yapmak için tariflere, tariflerin kıvamını tutturmaya, çeşit çeşit malzemeler bulmaya, ustalık gerekmesine gerek yok! Her pakette standart lezzeti yakalamak artık çok kolay ve ekonomik! Ekstra süt katılm..
16,00TL

Available Options

İşin mucidi ve uzmanından... Koza'dan y..
16,00TL
İşin mucidi ve uzmanından... Koza'dan yine bir ilk! Koza waffle tozu ile waffle yapmak için tariflere, tariflerin kıvamını tutturmaya, çeşit çeşit malzemeler bulmaya, ustalık gerekmesine gerek yok! Her pakette standart lezzeti yakalamak artık çok kolay ve ekonomik! Ekstra süt katılmay..
16,00TL