Hazır Türk Kahveleri
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
TRY
  • Shopping Cart

  • Alışveriş sepetiniz boş!

Hazır Türk Kahveleri

Hazır Türk Kahveleri

Kültürümüzün vazgeçilmezleri arasında yer alan Türk kahvesi tüm işletmeler için büyük öneme sahiptir. Taleplerin yoğunluğunun yanı sıra zamanla yarışta da başarılı olmak adına kolaylık sağlayan Koza Hazır Türk Kahvesi sayesinde tüm taleplere zamanında yanıt verebileceksiniz. Kolay hazırlanışıyla beraber, eşsiz Türk kahvesi lezzeti sunan özelliğiyle işletmelerin,evlerin vazgeçilmezleri arasında yer alacaktır.

Damla sakızlı, şekerli, sütlü, orta ve sade gibi çeşitlere ayrılması her talebe uygun olarak cevap vermenizi sağlayacaktır. Pratik hazırlanışı ise birkaç dakika içerisinde hazır olan Türk kahvesi sayesinde zaman kazanmanızı sağlayacaktır. Gerçek Türk kahvesi lezzetini içerisinde barındırması memnuniyetle tüketilmesini sağlayan özellikler arasında yer almaktadır.

İşin mucidi ve uzmanından...   Ko..
10,50TL
İşin mucidi ve uzmanından...   Koza tek kullanımlık hazır damla sakızlı Türk kahvesini, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik. Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına lay..
10,50TL
İşin mucidi ve uzmanından...   Ko..
10,50TL
İşin mucidi ve uzmanından...   Koza tek kullanımlık hazır orta şekerli Türk kahvesini, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik. Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layı..
10,50TL
İşin mucidi ve uzmanından...   Ko..
10,50TL
İşin mucidi ve uzmanından...   Koza tek kullanımlık hazır şekerli Türk kahvesini, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik. Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık gör..
10,50TL
İşin mucidi ve uzmanından...   Ko..
10,50TL
İşin mucidi ve uzmanından...   Koza tek kullanımlık hazır sade Türk kahvesini, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik. Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük.&n..
10,50TL
İşin mucidi ve uzmanından...   Koza te..
11,50TL
İşin mucidi ve uzmanından...   Koza tek kullanımlık hazır sütlü Türk kahvesini, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda ürettik. Bundan dolayı da ISO 22000 ve Helal sertifikalarına layık görüldük.&..
11,50TL