Kargo Bilgileri
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
TRY
  • Shopping Cart

  • Alışveriş sepetiniz boş!

Kargo Bilgileri

Merhaba ve Nakliye ve Teslimat Bilgileri sayfasına hoşgeldiniz! Burada ürün teslimatımızın şartları ve koşulları hakkında faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

Ürünlerimizi internet sitemizden satın aldıktan sonra isterseniz mağazamızdan teslim alabilir veya doğrudan adresinize teslim olarak alabilirsiniz. Belli bir limitten sonra ürünler bedava kargo ile size ulaşır. Siparişlerinizin size zamanında ulaştığından emin olmak için kalifiye kargo firmalarıyla çalışırız. Kargo firmasıyla anlaşmamız sabit fiyatlıdır. Yani alışveriş başına sadece bir kargo ücreti ödersiniz.

Tamamlanan siparişleriniz ertesi iş günü kargoya verilir.

Kargo anlaşmamız alışveriş başına kdv dahil 8 tl'dir.

Örnekle açıklamak gerekirse;

Sepetinizde ki ürünlerin toplamı 14 tl ise, bu sepet için sadece 8 tl kargo bedeli ilave edilir ve toplam ödeyeceğiniz miktar 22 tl olur

veya ürünler toplamı 145 tl ise bu sepet için de sadece 8 tl kargo bedeli ilave edilir ve toplam ödeyeceğiniz miktar 153 tl olur.


Maliyet ve Ortalama Teslim Süreleri

Hizmet Sağlayıcı Bölge Teslimat Süresi Teslimat Maliyeti
Sürat Kargo İstanbul İçi 1 iş günü 
Pazartesi - Cuma
8 ₺
Sürat Kargo İstanbul'dan 500 km uzaklığa kadar 1-2 iş günü 
Pazartesi - Cuma
8 ₺
Sürat Kargoİstanbul'dan 500 km uzaklıktan sonra
2-3 iş günü 
Pazartesi - Cuma
8 ₺

Bedava Kargo

Sitemizden yaptığınız alışverişlerde sepet tutarınız 200 ₺ ve üzerine ulaştığında kargo ücretini biz ödüyoruz. Sepet onay sayfasında herhangi bir kargo ücreti yansımadığını görebilirsiniz.